О nás

Pšenice

Společnost Dolina-Agro Czech Republic s.r.o. je exkluzivním distributorem skupiny společností Dolina, která je velkým ukrajinským výrobcem hnojiv a stimulátorů růstu rostlin.

Skupina společností DOLINA působí od roku 1997. Vysoce kvalifikovaní inženýři agronomové pečlivě zkoumají potřeby zemědělců všech úrovní – od malých zemědělských podniků až po velké holdingy. Na základě této analýzy pracovníci výzkumného oddělení, jakožto chemici syntetikové, chemici analitikové a vědci agronomové, ve vlastních moderních chemických loboratořech pracují na vytváření nových výrobků a zlepšování stávajících. Vedoucí odborníci tohoto oddělení získali nejvyšší kvalifikaci v chemických a zemědělských vědách, což potvrdila Vysoká atestační komise (VAK) Ukrajiny.

V dnešní době ve společnosti pracují:
  • 7 kandidátů zemědělských věd
  • 2 kadidáty chemických věd
  • 1 kandidát technických věd

Po důkladném zkoumání účinnosti a souladu se všemi platnými normami ekologické bezpečnosti výrobků začíná práce zaměstnanců výroby, kteří pečlivě kontrolují kvalitu produkce v každé fázi. Vedoucí výroby je kandidát technických věd.

Skupina společností DOLINA podporuje spotřebitele svých výrobků ve všech zemích, informuje agronomy zemědělských podniků ohledně implementace nových agrotechnologií, vysvětluje zvláštnosti použití stimulatorů růstu rostlin s tím, aby bylo dosaženo maximálního účinku při použití těchto výrobků.

Pro zlepšení účinnosti zemědělské výroby a zkoumání zvláštností použití výrobků v různých agroklimatických podmínkách společnost úspěšně spolupracuje s předními vědecko-výzkumnými institucemi Ukrajiny, Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Itálie, Turecka a Rumunska.

Společnost DOLINA se projevila jako spolehlivý partner, který se stará o ekologickou bezpečnost, snadné použití a vysokou účinnost stimulátorů růstu rostlin a hnojiv vlastní výroby. Díky tomu výrobky společnosti získali důvěru a výsoké ocenění zemědělských podniků.

Lurs hnojiva